Magazyn Top Trendy 2020 - najlepsze produkty w świetnych cenach   Zobacz

KOŁO NOVA PRO PREMIUM
NOVAPROZM315

Zestaw umywalki z szafką z szufladami Nova Pro Premium

Spójna i elegancka łazienka to odpowiednio uporządkowana łazienka. Dlatego też warto sięgać po rozwiązania, które ułatwią organizację znajdujących się w pomieszczeniu przedmiotów. Jednym z nich jest wybranie szafki połączonej z umywalką, czyli zestawu z kolekcji Nova Pro Premium. Taka konstrukcja przynosi wiele korzyści - pozwala na ekonomiczne zagospodarowanie przestrzeni łazienkowej, tworzy dodatkowe miejsce do przechowywania, ale też ułatwia zachowanie spójności wystroju otoczenia. Mebel i ceramika pasują do siebie wprost idealnie, a w aranżację możesz wkomponować je bez najmniejszego wysiłku. Wynika to z szerokiej dostępności prezentowanego produktu - możesz zadecydować zarówno o jego wymiarach, jak i kolorze wykończenia. W związku z tym możesz wykreować dokładnie taką łazienkę, o jakiej zawsze marzyłeś.

KUPUJ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU >

Możesz być także zainteresowany:

Wiele kolorów Wiele kolorów
Różne rozmiary Różne rozmiary
Blat do szafki WHITE
Blat do szafki VIGOUR white
SZAFKI PODUMYWALKOWE
VIGOUR
Wiele kolorów Wiele kolorów
Różne rozmiary Różne rozmiary
Szafka podumywalkowa do umywalki DERBY/WHITE
Wiele kolorów Wiele kolorów
Różne rozmiary Różne rozmiary
Szafka podumywalkowa do umywalki DERBY/WHITE

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.