Magazyn Top Trendy 2020 - najlepsze produkty w świetnych cenach   Zobacz

Duravit L-CUBE
LCUBE1178L85

Stojąca szafka półwysoka L-Cube

Dobierz do swojej łazienki odpowiednie meble i zyskaj dodatkową przestrzeń do przechowywania tego co najpotrzebniejsze. Dzięki zastosowaniu szafki stojącej z serii L-Cube z niezwykłą łatwością utrzymasz porządek wśród ręczników, kosmetyków oraz przyborów higienicznych. Schowasz także wszystkie przedmioty, które nie powinny być w zasięgu wzroku odwiedzających Twoją łazienkę gości. Prezentowany model będzie także efektowną i elegancką ozdobą dla wnętrza. Gładka, klasyczna forma dodaje szyku i doskonale wpasowuje się w każdy wystrój. Śnieżnobiała barwa płyty lakierowanej dodatkowo potęguje wrażenie higienicznej czystości pomieszczenia i umożliwia skomponowanie jednolitego wyposażenia. Szafka zawiera trzy półki, w związku z czym segregacja wszystkich łazienkowych artykułów przyjdzie Ci z łatwością, a komfort korzystania z nich będzie większy.

KUPUJ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU >

Możesz być także zainteresowany:

Wiele kolorów Wiele kolorów
Wisząca szafka półwysoka Happy D.2 Plus
Wiele kolorów Wiele kolorów
Szafka z szufladą Adapto
Szafka z szufladą Adapto
SZAFKI WISZĄCE
Ideal Standard
Wiele kolorów Wiele kolorów
Szafka z szufladą Adapto
Szafka z szufladą Adapto
SZAFKI WISZĄCE
Ideal Standard

Przeczytaj na blogu

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.