Magazyn Top Trendy 2020 - najlepsze produkty w świetnych cenach   Zobacz

Geberit ICON
ICONSBN45BIA

Wisząca szafka boczna Icon

Dzięki niskiej szafce z serii Icon uzupełnisz meble łazienkowe o praktyczny i elegancki element. Produkt przeznaczony jest do montażu naściennego - doda więc mniejszemu wnętrzu optycznej lekkości i ułatwi sprzątanie, pozwalając Ci ograniczyć poświęcany na nie czas. Atutem mebla są też dwie szuflady - z łatwością znajdziesz w nich potrzebne w danej chwili przybory lub kosmetyki. Subtelne chromowane uchwyty ułatwią Ci ich otwieranie, natomiast zastosowanie mechanizmu cichego domyku pozwoli na ich bezgłośne zamykanie. Komfort użytkowania szafki idzie w parze z jego estetyką. Prosta forma bryły cechującej się wymiarami 45 x 60 x 47,7 cm utrzymana jest w ponadczasowym i uniwersalnym białym kolorze, który z łatwością skomponujesz z glazurą lub gresem w dowolnym odcieniu. Produkt spełni więc oczekiwania użytkowników, którzy od wyposażenia łazienki wymagają funkcjonalności i elegancji.

KUPUJ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU >

Możesz być także zainteresowany:

Wiele kolorów Wiele kolorów
Wisząca szafka półwysoka Happy D.2 Plus
Wiele kolorów Wiele kolorów
Szafka z szufladą Adapto
Szafka z szufladą Adapto
SZAFKI WISZĄCE
Ideal Standard
Wiele kolorów Wiele kolorów
Szafka z szufladą Adapto
Szafka z szufladą Adapto
SZAFKI WISZĄCE
Ideal Standard

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.