Magazyn Top Trendy 2020 - najlepsze produkty w świetnych cenach   Zobacz

Geberit XENO2
XENO2SB2SBP

Wisząca szafka boczna Xeno2

Niska szafka boczna mierząca 45 x 51 x 46,2 cm to jeden z elementów kolekcji Xeno2, dzięki któremu Twoje łazienkowe wnętrze zyska na elegancji i funkcjonalności. Jako pierwsze uwagę przykuwają geometryczne kształty mebla, którego wyraziste kontury są odpowiedzią na obowiązujące trendy. Perfekcyjna biel frontów wykończona w połysku potęguje wrażenie oszczędności i sterylności, jakie wywołuje prosta bryła. Dzięki rezygnacji z uchwytów mebel wyróżnia się niczym niezakłóconą gładką powierzchnią, która zadowoli najbardziej zagorzałych amatorów ascetycznej stylistyki. Estetyczny wymiar szafki Xeno2 to nie jedyna jej zaleta. Dwie szuflady zapewniają łatwy dostęp do potrzebnych każdego dnia przyborów, a jej wierzch może posłużyć jako podręczny, niewielki blat. Wszystko to czyni z podwieszanej szafki bocznej idealną propozycją do wnętrza, które ma być w pełni wygodne, funkcjonalne i piękne.

KUPUJ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU >

Możesz być także zainteresowany:

Wiele kolorów Wiele kolorów
Wisząca szafka półwysoka Happy D.2 Plus
Wiele kolorów Wiele kolorów
Szafka z szufladą Adapto
Szafka z szufladą Adapto
SZAFKI WISZĄCE
Ideal Standard
Wiele kolorów Wiele kolorów
Szafka z szufladą Adapto
Szafka z szufladą Adapto
SZAFKI WISZĄCE
Ideal Standard

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.