Roca DEBBA

Kolumna wysoka Debba biały połysk

Współczesną łazienkę powinna wyróżniać nie tylko wysoka funkcjonalność wyposażenia, ale również starannie zaplanowana aranżacja - tak, aby wykonywane czynności higieniczne nie były jedynie obowiązkiem, ale stały się również chwilą relaksu dla każdego z domowników. Kolumna wysoka z pewnością spełni oczekiwania zarówno pragmatyków, jak i osób ceniących piękno w swoim otoczeniu - szafka utrzymana jest w nowoczesnej stylistyce. Wyróżniają ją proste kształty, brak zdobień i uniwersalna biała kolorystyka. Całość wykończona w połysku będzie się pięknie komponowała z błyszczącymi kaflami i armaturą. Mebel o wymiarach 34,5 x 150 x 25 cm jest podwieszany, a stronę, w którą będą się otwierały jej drzwiczki, możesz wybrać samodzielnie. Nieważne, czy zwracasz uwagę na wygląd szafki czy praktyczność jej użytkowania - model Debba jest właśnie dla Ciebie.
Dodaj do schowka

Możesz być także zainteresowany:

Szafka wysoka Traffic
SZAFKI WYSOKIE
Szafka wysoka Twins
SZAFKI WYSOKIE
Szafka wysoka Modo
SZAFKI WYSOKIE
Szafka boczna Life
SZAFKI WYSOKIE
Wysoka szafka wisząca Tesi
SZAFKI WYSOKIE
Ideal Standard
Wysoka szafka Tonic II prawa
SZAFKI WYSOKIE
Ideal Standard

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.