Roca GAP-N

Szafa wysoka Gap-N biały połysk

Uniwersalna forma oraz biały kolor wykończony w połysku to idealne uzupełnienie zarówno nowoczesnych łazienek w minimalistycznym stylu, jak i tych hołdujących tradycji i klasycznej elegancji. Szafka wysoka posiada również metaliczny uchwyt, który nawiązuje do chromowanych elementów armatury łazienkowej - zapewnia harmonię wyposażenia wnętrza. Wysoki na 120 cm mebel z łatwością pomieści Twoje ręczniki, zapas papieru czy też akcesoria niezbędne podczas czynności higienicznych. Montaż ścienny pozwala na zachowanie miejsca użytkowego na posadzce, co ułatwia zachowanie nienagannego porządku w sanitarnym pomieszczeniu. Drzwi szafki można dostosować do własnych potrzeb poprzez ustawienie strony ich otwierania - cichy domyk gwarantuje natomiast najwyższy komfort korzystania z mebla. Stwórz łazienkę spełniającą Twoje wymagania!
Dodaj do schowka

Możesz być także zainteresowany:

Szafka wysoka Traffic
SZAFKI WYSOKIE
Szafka wysoka Twins
SZAFKI WYSOKIE
Szafka wysoka Modo
SZAFKI WYSOKIE
Szafka boczna Life
SZAFKI WYSOKIE
Wysoka szafka wisząca Tesi
SZAFKI WYSOKIE
Ideal Standard
Wysoka szafka Tonic II prawa
SZAFKI WYSOKIE
Ideal Standard

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.