Keramag DESIGN XENO2

Szafka boczna wysoka Xeno2

Szafka boczna Xeno2 to wysoki mebel, który swoją funkcjonalnością i elegancją doskonale wkomponuje się we wnętrze nowoczesnej łazienki. Wewnętrzne półki pozwalają na optymalne wykorzystanie przestrzeni szafki, umożliwiając Ci wygodne przechowywanie wielu akcesoriów i kosmetyków. Szafka zawieszona na ścianie zapewnia też oszczędność czasu podczas sprzątania, ułatwiając zachowanie posadzki w czystości. Taki sposób montażu wpływa także na optyczny odbiór wnętrza, czyniąc je wizualnie lekkim i bardziej przestronnym. Niepodważalnym atutem mebla jest również jego oszczędny, lecz dopracowany w szczegółach projekt. Perfekcyjne zarysowane kontury o wymiarach 40 x 170 x 35,1 cm harmonizują z innymi geometrycznymi akcentami we wnętrzu. Biały odcień szafki jeszcze bardziej podkreśla jej nowoczesną stylistykę, w której na pierwszy plan wysuwa się czystość formy pozbawionej ozdobników oraz uchwytów.
Dodaj do schowka

Możesz być także zainteresowany:

Szafka wysoka Traffic
SZAFKI WYSOKIE
Szafka wysoka Twins
SZAFKI WYSOKIE
Szafka wysoka Modo
SZAFKI WYSOKIE
Szafka boczna Life
SZAFKI WYSOKIE
Wysoka szafka wisząca Tesi
SZAFKI WYSOKIE
Ideal Standard
Wysoka szafka Tonic II prawa
SZAFKI WYSOKIE
Ideal Standard

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.