Keramag MYDAY

Szafka wysoka MyDay

Szafka wysoka z serii MyDay uzupełni pozostałe elementy kolekcji, czyniąc Twoją łazienkę w pełni funkcjonalną. Wewnątrz szafki znajdziesz półki, które pozwolą na wygodne przechowywanie oraz segregację wielu akcesoriów i kosmetyków niezbędnych w łazience. Montaż szafki na ścianie umożliwia zachowanie lekkości aranżacji, a jednocześnie sprzyja łatwemu czyszczeniu posadzki. Dzięki temu Twoja łazienka stanie się przestrzenią estetyczną i zadbaną, w której każdego dnia spędzisz komfortowe chwile. Na uwagę zasługuje również dopracowana forma mebla o wymiarach 40 x 150 x 25 cm, który odznacza się subtelnością konturów oraz białym odcieniem. Połyskująca, gładka powierzchnia szafki jest tym, co sprawi, że łazienka będzie prezentowała się sterylnie, nie tracąc przy tym naturalnego, nowoczesnego uroku.

Możesz być także zainteresowany:

Szafka wysoka Traffic
Szafka wysoka Traffic
SZAFKI WYSOKIE
Koło
Szafka wysoka Twins
Szafka wysoka Twins
SZAFKI WYSOKIE
Koło
Szafka wysoka Modo
Szafka wysoka Modo
SZAFKI WYSOKIE
Koło

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.