Villeroy & Boch VENTICELLO

Szafka wysoka Venticello

Dzięki meblom łazienkowym zyskujesz w swoim pomieszczeniu dodatkową przestrzeń, która posłuży Ci do przechowywania wszelkich niezbędnych w tym wnętrzu przedmiotów. Wybierając wysoką szafkę z serii Venticello, z łatwością utrzymasz porządek wśród ręczników, kosmetyków oraz przyborów higienicznych, a jednocześnie zachowasz wygodny dostęp do tego, co w danym momencie potrzebujesz mieć pod ręką. Prezentowany model będzie także szykownym uzupełnieniem wyposażenia Twojej łazienki urządzonej w jasnych i naturalnych barwach. Jasny kolor płyty, z której został wykonany, dodatkowo spotęguje wrażenie wysokiej higieny, a faktyczne utrzymanie wnętrza w czystości będzie znacznie łatwiejsze dzięki temu, że jest to szafka podwieszana, dająca łatwy dostęp do przestrzeni pod nią. Mebel ten zawiera trzy półki, z pomocą których jeszcze wygodniej posegregujesz wszelkie łazienkowe artykuły.

Możesz być także zainteresowany:

Szafka wysoka Traffic
Szafka wysoka Traffic
SZAFKI WYSOKIE
Koło
Szafka wysoka Twins
Szafka wysoka Twins
SZAFKI WYSOKIE
Koło
Szafka wysoka Modo
Szafka wysoka Modo
SZAFKI WYSOKIE
Koło

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.