Elements meble WHITE CLASSIC

Szafka wysoka White Classic

Oczekujesz od mebli łazienkowych ponadczasowego wyglądu oraz pełnej funkcjonalności? Wysoka szafka z serii Classic jest elementem wyposażenia, który został zaprojektowany, by spełnić nawet wygórowane oczekiwania. Podwójne prawostronne drzwiczki skrywają wewnątrz szklane półki - zmieścisz na nich wiele łazienkowych akcesoriów. Dodatkowym atutem są chromowane uchwyty podkreślające gustowny charakter mebla i czyniące korzystanie z niego w pełni wygodnym. System cichego domyku pozwala z kolei uniknąć głośnego zatrzaskiwania drzwi, jeszcze bardziej zwiększając Twój codzienny komfort podczas przebywania w łazience. Subtelnie zaokrąglone kanty frontów i elegancka biel nadają szafce o wymiarach 30 x 165 x 27 cm charakterystyczny urok, pozwalając wkomponować ją w wiele współczesnych aranżacji przestrzeni. Połyskujące wykończenie szafki jest jej dodatkowym atutem.

Możesz być także zainteresowany:

Szafka wysoka Traffic
Szafka wysoka Traffic
SZAFKI WYSOKIE
Koło
Szafka wysoka Twins
Szafka wysoka Twins
SZAFKI WYSOKIE
Koło
Szafka wysoka Modo
Szafka wysoka Modo
SZAFKI WYSOKIE
Koło

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.