Magazyn Top Trendy 2020 - najlepsze produkty w świetnych cenach   Zobacz

KOŁO MODO
MODOSW150B

Wisząca lub stojąca szafka wysoka Modo

Szafka wysoka Modo to mebel o konstrukcji innej niż wszystkie. Wyposażony w czworo drzwi posiada wymiary 35 x 150 x 35 cm i pozwala na niezwykle wygodny dostęp do skrywanej w środku zwartości. Dwuczęściowa szafka została uzupełnione o cztery półki z płyty, na których przechowasz wszystko, co zaburza wystrój łazienki. Cichy domyk zastosowany w drzwiach znacznie zwiększa komfort korzystania z mebla, pozwalając Ci na pełną swobodę. Ważną cechą charakterystyczną szafki Modo jest jej wykonanie z odpornej na wilgoć płyty i wykończenie - biały kolor oraz połysk dodają jej ponadczasowej elegancji, powodując, że dobrze skomponuje się z glazurą w dowolnym odcieniu. Ciekawym dodatkiem urozmaicającym aranżację będzie wnętrze uchwytu, które może być chromowane lub posiadać kolor drewna. Możliwość dopasowania do szafki nóżek sprawia, że z jej pomocą stworzysz aranżację łazienki, o jakiej marzysz.

KUPUJ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU >

Możesz być także zainteresowany:

Szafka wysoka derby
Szafka wysoka derby
SZAFKI WYSOKIE
VIGOUR
Szafka wysoka derby
Szafka wysoka derby
SZAFKI WYSOKIE
VIGOUR
Wiele kolorów Wiele kolorów
Słupek wiszący górny z jednymi drzwiami i półkami szklanymi dymionymi
Wisząca szafka wysoka Mood
SZAFKI WYSOKIE
Devo

Przeczytaj na blogu

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.