Magazyn Top Trendy 2020 - najlepsze produkty w świetnych cenach   Zobacz

Ideal Standard TESI
TESIS054OV

Wisząca szafka wysoka Tesi

Marzysz o łazience równie pięknej, co funkcjonalnej? Wybierając wysoką szafkę wiszącą Tesi, możesz z łatwością uzyskać taki efekt, a następnie podziwiać go każdego dnia podczas korzystania z pomieszczenia. Mierzący 400 x 300 x 1700 mm mebel jest niewielki, co pozwoli Ci wkomponować go w niemal każdą przestrzeń, nie zaburzając jej proporcji. Dla współczesnego użytkownika najważniejszy jest komfort. Wyposażony w system samodomykania soft close produkt idealnie wpisuje się to założenie, oferując Ci niezrównaną wygodę podczas codziennego korzystania z niego. Element jest utrzymany w białym kolorze, który jest tak charakterystyczny dla nowoczesnych salonów kąpielowych. Łatwo znajdziesz także ceramikę sanitarną, która go idealnie uzupełni - możesz zapoznać się z naszym bogatym asortymentem z tej kategorii.

KUPUJ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU >

Możesz być także zainteresowany:

Szafka wysoka derby
Szafka wysoka derby
SZAFKI WYSOKIE
VIGOUR
Szafka wysoka derby
Szafka wysoka derby
SZAFKI WYSOKIE
VIGOUR
Wiele kolorów Wiele kolorów
Słupek wiszący górny z jednymi drzwiami i półkami szklanymi dymionymi
Wisząca szafka wysoka Mood
SZAFKI WYSOKIE
Devo

Przeczytaj na blogu

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.