Magazyn Top Trendy 2020 - najlepsze produkty w świetnych cenach   Zobacz

Ideal Standard TONIC II
TONIISW03PWG

Wisząca szafka wysoka Tonic II

Współcześni użytkownicy łazienek pragną wnętrz nie tylko funkcjonalnych, lecz również estetycznych. Wymagania te spełnia idealnie wysoka szafka wisząca Tonic II. Ten cechujący się wymiarami równymi 350 x 300 x 1730 mm produkt z powodzeniem wkomponujesz w każdą przestrzeń łazienkową bez obawy o to, że ją przytłoczysz. Biały kolor z wysokim połyskiem to elegancja sama w sobie - pozwoli Ci on jeszcze bardziej wyeksponować higieniczny odcień ceramiki. Geometryczna bryła szafki będzie również stanowić dekoracyjny kontrast dla pozostałego wyposażenia łazienkowego o subtelnie zaokrąglonych krawędziach - cała kompozycja zyska w ten sposób bardziej wyrazisty wygląd. Element zadba również o Twój codzienny komfort, ponieważ został on wyposażony w system samodomyku, który wyhamowuje drzwiczki i zapobiega ich trzaskaniu.

KUPUJ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU >

Możesz być także zainteresowany:

Szafka wysoka derby
Szafka wysoka derby
SZAFKI WYSOKIE
VIGOUR
Szafka wysoka derby
Szafka wysoka derby
SZAFKI WYSOKIE
VIGOUR
Wiele kolorów Wiele kolorów
Słupek wiszący górny z jednymi drzwiami i półkami szklanymi dymionymi
Wisząca szafka wysoka Mood
SZAFKI WYSOKIE
Devo

Przeczytaj na blogu

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.