SanitaLine SANITA ECO

Brodzik kwadratowy SanitaEco

Brodzik SanitaEco ma kształt kwadratowy o boku 90 cm, a jego głębokość wynosi 5 cm. Został wykonany z akrylu, który sam w sobie jest materiałem trwałym i odpornym na uszkodzenia mechaniczne, jednak w tym wypadku został dodatkowo wzmocniony stopą stabilizującą, dlatego znosi obciążenia ponad 500 kg. Pomimo swoich mechanicznych właściwości z zewnątrz prezentuje się delikatnie, na co ma wpływ jego barwa - biel jest uniwersalna, nadaje lekkości i stanowi kontrast z kolorami użytymi do wykończenia posadzki łazienkowej. Do brodzika została dołączona obudowa, której wysokość wraz z umieszczonym u góry brodzikiem wynosi 16 cm. Tego typu solidna podstawa pasuje do standardowej wielkości kabin prysznicowych, w których oprócz słuchawki na wężu umieścić można hydromasaż lub komfortową w codziennym użytkowaniu deszczownicę.
Dodaj do schowka

Możesz być także zainteresowany:

Brodzik prostokątny 120 x 80 VIGOUR derby
BRODZIKI PROSTOKĄTNE I KWADRATOWE
Vigour
Brodzik prostokątny mineralny 110 x 80 VIGOUR derby
BRODZIKI PROSTOKĄTNE I KWADRATOWE
Vigour
Brodzik kwadratowy 90 x 90 VIGOUR derby
BRODZIKI PROSTOKĄTNE I KWADRATOWE
Vigour
Brodzik kwadratowy Starck biały
BRODZIKI PROSTOKĄTNE I KWADRATOWE
Duravit
Brodzik kwadratowy P3 Comforts biały DuraSolid
BRODZIKI PROSTOKĄTNE I KWADRATOWE
Duravit
Brodzik kwadratowy D-Code biały
BRODZIKI PROSTOKĄTNE I KWADRATOWE
Duravit

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.