KUPUJ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU!   DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >

Sanplast SPACE MINERAL
BPMSPACE90

Brodzik półokrągły mineralny Space Mineral 90x90 cm

Brodzik półokrągły serii Space Mineral dzięki swoim uniwersalnym wymiarom 90 x 90 cm, znakomicie sprawdzi się w każdej łazience i nadaje się jako podstawa pod prysznic lub deszczownicę usytuowaną w rogu pomieszczenia kąpielowego, przy styku dwu sąsiadujących ze sobą ścian. Charakteryzuje go niewielka wysokość ponad poziomem podłogi, a także duża średnica odpływu, który odprowadza nawet dużą ilość wody, nie pozwalając na jej gromadzenie się. Brodzik Space Mineral wykonany został z akrylu w kolorze białym - jest nie tylko miły w dotyku, ale również dekoracyjnie dopełnia zastosowaną w łazience aranżację. W komplecie otrzymujesz stelaż, który dodatkowo zwiększa stabilizację podstawy kabiny prysznicowej o kształcie półokrągłym. Tego typu funkcjonalny brodzik okaże się przydatny każdego dnia, co docenią wszyscy mieszkańcy Twojego domu. Brodzik ten dostępny jest także w rozmiarach 80 x 80 cm i 100 x 100 cm. 

KUPUJ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU >

Możesz być także zainteresowany:

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.