Sanplast FREE LINE

Brodzik kwadratowy akryl Free Line 90x90 cm

Brodzik kwadratowy Free Line o boku 90 cm jest głęboki na 9 cm, co umożliwia zgromadzenie wystarczającej ilości wody, by skorzystać z minikąpieli lub zrobić pranie ręczne - funkcji tej pozbawione są nowoczesne, ale nie zawsze praktyczne brodziki o małej głębokości lub kabiny prysznicowe bezbrodzikowe. Po otwarciu korka zgromadzona woda zniknie szybko w odpływie, ponieważ ma on średnicę 90 mm i pozwala na swobodne odprowadzenie zużytej wody. Tego typu solidna podstawa pod kabinę prysznicową wykonana została z akrylu, a w komplecie zawiera funkcjonalny stelaż, który dodatkowo zwiększa stabilność konstrukcji kabiny prysznicowej. Rozmiar brodzika pozwala zastosować go do często wybieranych kwadratowych kabin o boku 90 cm. Biały kolor podstawy dekoracyjnie dopełni wygląd części łazienki przeznaczonej na prysznic.

Możesz być także zainteresowany:

Powierzchnia do natrysków bezbrodzikowych Setaplano
Powierzchnia do natrysków bezbrodzikowych Setaplano
BRODZIKI PROSTOKĄTNE I KWADRATOWE
Geberit
Brodzik prostokątny mineralny Space Mineral S 80x120 cm
Brodzik prostokątny mineralny Space Mineral S 80x120 cm
BRODZIKI PROSTOKĄTNE I KWADRATOWE
Sanplast
Brodzik trapezowy mineralny Space Mineral 90x140 cm
Brodzik trapezowy mineralny Space Mineral 90x140 cm
BRODZIKI PROSTOKĄTNE I KWADRATOWE
Sanplast

Przeczytaj na blogu

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.