Vigour DERBY

Brodzik prostokątny 120 x 90 VIGOUR derby

W wyposażeniu wnętrz cenisz sobie minimalizm i estetykę? Wydaje Ci się, że w łazience musisz zrezygnować ze swojego wyczucia stylu na rzecz funkcjonalności? Z pewnością zatem zachwyci Cię brodzik pochodzący z kolekcji VIGOUR derby. Wykonany został w taki sposób, by zaspokoić zarówno potrzebę wygodnego korzystania z szybkiej kąpieli pod prysznicem, jak i pragnienie estetyki. Element ten przyciąga uwagę swoim nietypowym, prostokątnym kształtem oraz wymiarami - jest wysoki na zaledwie 2,5 cm, co pozwala niemal zrównać go z powierzchnią podłogi. Daje to możliwość stworzenia aranżacji eleganckiej i stylowej, która zachwyci domowników i gości. Dodatkowo jest to element, z którego wygodnie się korzysta, a przekraczanie niskiego progu podczas wejścia pod natrysk nie stwarza ryzyka potknięcia się. Sprawdź sam, wybierając swój model z kolekcji VIGOUR derby!

Możesz być także zainteresowany:

Brodzik prostokątny 100 x 80 VIGOUR derby
Brodzik prostokątny 100 x 80 VIGOUR derby
BRODZIKI PROSTOKĄTNE I KWADRATOWE
Vigour
Brodzik kwadratowy 80 x 80 VIGOUR derby
Brodzik kwadratowy 80 x 80 VIGOUR derby
BRODZIKI PROSTOKĄTNE I KWADRATOWE
Vigour
Brodzik kwadratowy mineralny 80 x 80 VIGOUR derby
Brodzik kwadratowy mineralny 80 x 80 VIGOUR derby
BRODZIKI PROSTOKĄTNE I KWADRATOWE
Vigour

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.