Ideal Standard ULTRAFLAT S

Brodzik prostokatny konglomerat 120x80 cm Ultra Flat S (biały)

Urządzasz salon kąpielowy i chcesz, by wyglądał nowocześnie i cechował się wysoką funkcjonalnością? Pomoże Ci w tym brodzik Ultra Flat, z którym stworzysz strefę prysznicową. Produkt jest bardzo niski - jego grubość to zaledwie 30 mm - w związku z czym wpisuje się w ideę kabin prysznicowych typu walk-in. Jednocześnie jest bardzo wygodny w użytku dla osób o ograniczeniach ruchowych, a wymiary 120 x 80 cm zapewniają sporo przestrzeni do komfortowego zażywania kąpieli. Dno brodzika ma klasę antypoślizgową C, więc możesz czuć się bezpiecznie w czasie pielęgnacji ciała. Wykonany został z konglomeratu oraz posiada pokrywę odpływu ze stali nierdzewnej - całość cechuje się zatem doskonałymi właściwościami wytrzymałościowymi. Oferowany brodzik ma tradycyjny biały kolor, ale w naszej ofercie znajdziesz też model czarny, szary, moka i piaskowy beż.

Możesz być także zainteresowany:

Powierzchnia do natrysków bezbrodzikowych Setaplano
Powierzchnia do natrysków bezbrodzikowych Setaplano
BRODZIKI PROSTOKĄTNE I KWADRATOWE
Geberit
Brodzik kwadratowy akryl Free Line 90x90 cm
Brodzik kwadratowy akryl Free Line 90x90 cm
BRODZIKI PROSTOKĄTNE I KWADRATOWE
Sanplast
Brodzik prostokątny mineralny Space Mineral S 80x120 cm
Brodzik prostokątny mineralny Space Mineral S 80x120 cm
BRODZIKI PROSTOKĄTNE I KWADRATOWE
Sanplast

Przeczytaj na blogu

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.