Sanplast SPACE MINERAL

Brodzik prostokątny mineralny Space Mineral S 80x120 cm

Komfort strefy prysznicowej zależy od wielu czynników - jednym z nich jest rodzaj brodzika dobranego do konstrukcji. Prezentowany model Space Mineral S ma prostokątny kształt i dostępny jest w wielu rozmiarach do wyboru - tak, być mógł stworzyć przestrzeń o wielkości pozwalającej na wygodną pielęgnację ciała, a jednocześnie zapewniającej ekonomiczne zagospodarowanie miejsca w łazience. Brodzik jest bardzo płytki - głębokość 15 mm nie będzie zatem przeszkodą dla seniorów i dzieci, a więc cała rodzina będzie mogła bezpiecznie korzystać z natrysku. Biały kolor jest ponadczasowy i uniwersalny, dlatego możesz go wybrać do nowoczesnej lub klasycznej łazienki, jeśli jednak szukasz czegoś odważniejszego, wybierz jeden z dostępnych odcieni szarości. Odpływ o średnicy 90 mm jest utrzymany w tej samej barwie co brodzik, zyskujesz więc spójny, elegancki i harmonijny element wyposażenia łazienki.

Możesz być także zainteresowany:

Powierzchnia do natrysków bezbrodzikowych Setaplano
Powierzchnia do natrysków bezbrodzikowych Setaplano
BRODZIKI PROSTOKĄTNE I KWADRATOWE
Geberit
Brodzik kwadratowy akryl Free Line 90x90 cm
Brodzik kwadratowy akryl Free Line 90x90 cm
BRODZIKI PROSTOKĄTNE I KWADRATOWE
Sanplast
Brodzik prostokątny mineralny Space Mineral 70x140 cm
Brodzik prostokątny mineralny Space Mineral 70x140 cm
BRODZIKI PROSTOKĄTNE I KWADRATOWE
Sanplast

Przeczytaj na blogu

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.