KUPUJ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU!   DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >

Duka GALLERY 3000
G3D09CHA10

Drzwi skrzydłowe L Gallery 90 cm

Drzwi skrzydłowe o wymiarach 90 x 195 cm to produkt, który zachwyca pod każdym względem. Szlachetne szkło pozwala na zachowanie lekkości aranżacji, a w połączeniu z eleganckimi profilami przyściennymi, zatopionymi w szybie zawiasami oraz mechanizmem samopodnoszącym tworzą całość, której nie powstydzi się żadna nowoczesna łazienka. Wysublimowane linie podkreślają elegancką formę drzwi, a profile w odcieniu chrom/aluminium harmonijnie korespondują z metalicznymi detalami w łazience - oprawami świetlnymi, bateriami oraz dodatkami. Drzwi posiadające jeden element stały doskonale wyznaczą granicę niszy, ale można także skompletować je ze skróconą ścianką boczną - dowolność kombinacji pozwala na stworzenie aranżacji w pełni odpowiadającej Twoim potrzebom. Wyrafinowana estetyka i doskonała jakość drzwi czynią z nich propozycję godną uwagi.

KUPUJ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU >

Przeczytaj na blogu

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.