Magazyn Top Trendy 2020 - najlepsze produkty w świetnych cenach   Zobacz

Trinnity KABINY
TRSKP090SR

Kabina półokrągła Trinnity 90x90 cm

Urządzanie małej łazienki nie jest łatwe - należy odpowiednio zagospodarować dostępne miejsce, by zapewnić sobie komfort codziennych czynności higienicznych. Jeśli w jeden z narożników pomieszczenia wstawisz półokrągłą kabinę Trinnity, doskonale spełnisz te warunki. Produkt ma wymiary 90 x 90 cm, więc daje odpowiednio dużo przestrzeni, by wygodnie się wykąpać. Jednocześnie zajmuje mniej miejsca niż kabina kwadratowa o tych samych wymiarach. Wyposażona jest w drzwi rozsuwane wykonane z hartowanego szkła o grubości 5 mm - materiał ten zapewnia produktowi trwałość i odporność na uszkodzenia. Szkło ma także doskonałe właściwości dekoracyjne, szczególnie gdy połączy się je z metalowymi dodatkami, takimi jak profile w odcieniu chromu - taka kompozycja udanie zaprezentuje się w minimalistycznych, pełnych elegancji przestrzeniach.

KUPUJ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU >

Możesz być także zainteresowany:

Wiele kolorów Wiele kolorów
Różne rozmiary Różne rozmiary
Kabina narożna półokrągła Prestige III KP4
Wiele kolorów Wiele kolorów
Różne rozmiary Różne rozmiary
Kabina narożna półokrągła Prestige III KP2

Przeczytaj na blogu

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.