Magazyn Top Trendy 2020 - najlepsze produkty w świetnych cenach   Zobacz

New Trendy SENSI
SENSIP1001

Parawan nawannowy przesuwny Sensi

W Twojej łazience zmieści się tylko kabina prysznicowa lub wanna i nie wiesz, na który element wyposażenia się zdecydować? Postaw na wannę, ale nie rezygnuj z natrysku! Dzięki prezentowanemu parawanowi Sensi możesz dowolnie zmieniać wannę w prysznic i po chwili znów przywrócić pełną funkcjonalność wannie. Dzięki temu zawsze możesz zażywać takiej kąpieli, jakiej w danej chwili pragniesz - szybkiej i energetyzującej lub długiej i odprężającej. Parawan Sensi wykonany został z hartowanego szkła o grubości 5 mm, dzięki czemu cechuje się doskonałą trwałością. Jest też łatwy do utrzymania w czystości, a to za sprawą powłoki Active Shield. Przezroczyste szkło w zestawieniu z grubymi, srebrnymi profilami prezentuje się bardzo lekko, ponadczasowo i pozwala zachować optyczną przestrzeń w pomieszczeniu. Parawan możesz także złożyć do ściany, ponieważ wyposażony został w kolumnowy zawias.

KUPUJ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU >

Możesz być także zainteresowany:

Wiele kolorów Wiele kolorów
NEW-TRENDY_SENSI-BLACK_SENSIBP1001_PARAWAN-NAWANNOWY-PRZESUWNY-SENSI-BLACK-100-X-150-PROFIL-CZARNY
Parawan nawannowy przesuwny Sensi Black
ŚCIANKI WANNOWE
New Trendy
Parawan nawannowy składany Superia Black
Parawan nawannowy składany Superia Black
ŚCIANKI WANNOWE
New Trendy
Ścianka nawannowa Aurora 1
Ścianka nawannowa Aurora 1
ŚCIANKI WANNOWE
Novellini

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.