Huppe XTENSA

Drzwi Walk-In Xtensa L 1201-1400

Szukasz alternatywy dla tradycyjnej wanny, która zapewni Ci najwyższy komfort podczas codziennego wykonywania czynności pielęgnacyjnych? Za pomocą drzwi Walk-In Xtensa stworzysz przestronną kabinę o wysokich właściwościach użytkowych - codzienne kąpiele będą niezwykle wygodne, a elegancki styl produktu zapewni Ci odpowiednie wrażenia estetyczne. Transparentna szyba nie posiada dekoracyjnych ozdób, przez co znakomicie wpisuje się w nowoczesny minimalizm tak popularny we współczesnych łazienkach. Wykończenie srebrnymi profilami nawiązuje do metalicznych elementów wyposażenia pomieszczenia - armatury, wieszaków i innych dodatków. Drzwi Xtensa są łatwe do utrzymania w czystości - zastosowana na szkle powłoka Anti-Plaque usprawnia spływanie wody, więc na powierzchni w mniejszym stopniu osadza się brud i kamień. Perfekcyjnie czysta i niezawodnie piękna łazienka może być Twoja.
Dodaj do schowka

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.