Huppe XTENSA

Drzwi Walk-In Xtensa P 1101-1200

Łazienka urządzona z dobrym smakiem, niezależnie od jej rozmiaru? Dzięki drzwiom Walk-In Xtensa będziesz mógł stworzyć strefę kąpielową spełniającą oczekiwania wymagających użytkowników. Przestronna kabina prysznicowa z drzwiami o wymiarach 200 x 120 cm będzie idealną alternatywą dla tradycyjnych wanien - zagwarantuje maksymalny komfort przy ekonomicznym zagospodarowaniu użytkowej przestrzeni. Transparentna szyba pozbawiona wszelkich zdobień wykończona została połyskującymi, srebrnymi profilami - nawiązuje swoim wyglądem do nowoczesnego charakteru minimalistycznych, acz eleganckich wnętrz. Wygodne czyszczenie produktu jest możliwe dzięki zastosowanej na szkle technologii Anti-Plaque. Powłoka przyspieszająca spływanie wody jest w mniejszym stopniu narażona na osadzanie się brudu oraz kamienia.
Dodaj do schowka

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.