Huppe XTENSA

Drzwi Walk-In Xtensa P 1201-1400

Drzwi Walk-In Xtensa sprawią, że w Twojej łazience powstanie funkcjonalna, jak również komfortowa strefa przeznaczona do kąpieli. Element jest wykonany z przezroczystego szkła - będzie on zatem elegancko nawiązywać do podobnego wyposażenia pomieszczenia, np. do lustra na ścianie. Mnogość akcesoriów o krystalicznym połysku sprawi, że wnętrze zyska na lekkości. Warto postawić na nie w niewielkich przestrzeniach łazienkowych, aby je optycznie powiększyć. Element nie zajmie też zbyt dużo miejsca, ponieważ jest wysoki na 2000 mm, a jego szerokość wynosi 1188-1400 mm. Na powierzchni szkła zastosowano powłokę Anti-Plaque, dzięki której nie osadzają się na nim zabrudzenia oraz trudne do usunięcia osady z mydła. Utrzymanie Twojej łazienki nie zajmie zatem zbyt dużo Twojego cennego czasu - to rozwiązanie skrojone na miarę potrzeb nowoczesnego użytkownika!
Dodaj do schowka

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.