KUPUJ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU!   DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >

Duka LIBERO 4000
LI4SWI16SPK

Ścianka walk-in Libero 4000 160 cm

W nowoczesnej łazience funkcjonalna kabina prysznicowa to podstawa. Ścianka walk-in pozwoli Ci na stworzenie natrysku, który zapewni Ci najwyższy komfort kąpieli każdego dnia. To idealne rozwiązanie do łazienki apartamentowej, połączonej z sypialnią lub do domowego salonu kąpielowego. Ścianka boczna jest minimalistycznym, a zarazem wygodnym sposobem na wydzieleni przestronnej strefy kąpielowej, która nie zaburzy wystroju pomieszczenia i nie przytłoczy go. Wręcz przeciwnie - szklana konstrukcja wyposażona w srebrny połyskujący profil doda aranżacji lekkości. Z łatwością skomponuje się z modną glazurą bądź gresem, nawiązując metalicznymi akcentami do barwy armatury. Obszerna kabina wyznaczona przez ściankę walk-in pozwoli Ci w funkcjonalny sposób zaaranżować narożnik pomieszczenia, bez potrzeby rezygnowania z tego, co dla Ciebie najważniejsze.

KUPUJ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU >

Możesz być także zainteresowany:

Przeczytaj na blogu

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.