Magazyn Top Trendy 2020 - najlepsze produkty w świetnych cenach   Zobacz

Geberit DELTA51
GESIPLPD05211

Przycisk Delta51

Zdecydowałeś się zastosować w swojej łazience system podtynkowego montażu miski WC? Tym sposobem chcesz poprawić estetykę całego otoczenia i zadbać o funkcjonalność toalety? Pamiętaj, by do całej konstrukcji dobrać także prezentowany przycisk WC Delta51, dzięki któremu możliwe będzie wygodne uruchamianie znajdującej się w ścianie spłuczki. Produkt o wymiarach 246 x 164 mm przeznaczony jest do montażu na tynku, nad miską WC - istotna jest zatem nie tylko funkcjonalność tego elementu, ale i jego estetyka. Ta z pewnością zadowoli nawet najbardziej wymagających użytkowników, ponieważ łączy w sobie elegancję, minimalizm i klasykę. Prostokątny kształt w połączeniu z metaliczną barwą chromu to zestawienie, które zawsze sprawdza się w łazienkach. Przycisk wyposażony jest w dwa popychacze - mniejszy uruchamia 3 litry wody, większy zaś 6 litrów.

KUPUJ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU >

Możesz być także zainteresowany:

Przycisk spłukujacy Skate Cosmopolitan
Przycisk spłukujacy Skate Cosmopolitan
PRZYCISKI SPŁUKUJĄCE
Grohe
Przycisk Sigma 21
Przycisk Sigma 21
PRZYCISKI SPŁUKUJĄCE
Geberit
Przycisk Sigma 21
Przycisk Sigma 21
PRZYCISKI SPŁUKUJĄCE
Geberit

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.