Magazyn Top Trendy 2020 - najlepsze produkty w świetnych cenach   Zobacz

Geberit MONOLITH
MONOLITHW21SJ5

Moduł Monolith do WC wiszącego H101

Chcesz nadać swojej łazience lub toalecie nowoczesny charakter, ale podtynkowy montaż miski WC wymagałby od Ciebie generalnego remontu pomieszczenia? Zamiast decydować się na tak wielkie przedsięwzięcie, możesz zastosować prezentowany moduł Monolith, dzięki któremu możesz zainstalować miskę wiszącą bez konieczności ingerowania w strukturę ściany. Takie rozwiązanie jest eleganckie, dyskretne i efektowne, a zatem doskonale sprawdzi się w nowoczesnych aranżacjach wnętrz. Produkt zachwyca wyglądem - utrzymany jest w czarnym kolorze, a przednia okładzina elementu wykonana jest ze szkła. Boki modułu zostały natomiast przygotowane ze szczotkowanego aluminium. Całość jest zatem imponująca pod względem estetycznym, ale jednocześnie zachowuje minimalistyczną stylistkę. Zestaw jest także ekonomiczny, pozwala bowiem na regulację ilości wody spłukującej.

KUPUJ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU >

Możesz być także zainteresowany:

Stelaż do WC Duofixbasic H112
Stelaż do WC Duofixbasic H112
STELAŻE PODTYNKOWE I MODUŁY
Geberit
Stelaż do WC Rapid SL 3w1 przycisk Nova
Stelaż do WC Rapid SL 3w1 przycisk Nova
STELAŻE PODTYNKOWE I MODUŁY
Grohe
Stelaż do WC Duofix zabudowa lekka
Stelaż do WC Duofix zabudowa lekka
STELAŻE PODTYNKOWE I MODUŁY
Geberit

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.