Magazyn Top Trendy 2020 - najlepsze produkty w świetnych cenach   Zobacz

Ideal Standard CONNECT SPACE
CONNSBSP48

Bidet stojący Connect Space

Jeśli chcesz, by Twoja łazienka była w pełni funkcjonalna, koniecznie wyposaż ją w bidet stojący Connect Space. Dzięki temu elementowi wyposażenia łatwiej zadbasz o codzienną higienę i zapewnisz sobie poczucie świeżości niezależnie od pory. Produkt ma przygotowaną półkę z otworem do montażu baterii, a w zestawie znajdziesz także komplet elementów potrzebnych do instalacji całej konstrukcji. Bidet Connect Space został stworzony z myślą o niewielkich przestrzeniach łazienkowych - jest to wersja o zmniejszonej odległości do ściany, a zatem sprawdza się nawet w wąskich wnętrzach. Zachwyci Cię także bardzo nowoczesny design tego produktu - minimalistyczna forma połączona została z równie minimalistyczną bielą, dzięki czemu całość wyróżnia się doskonałą elegancją, ale i wyglądem na tyle uniwersalnym, by dopasowanie bidetu do gotowych aranżacji nie było trudne.

KUPUJ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU >

Możesz być także zainteresowany:

Bidet stojący Dea
Bidet stojący Dea
BIDETY
Ideal Standard
Bidet wiszący Dea
Bidet wiszący Dea
BIDETY
Ideal Standard

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.