Magazyn Top Trendy 2020 - najlepsze produkty w świetnych cenach   Zobacz

KOŁO MODO
MODOBWRN

Bidet wiszący Modo Pure

Jeśli chcesz wyposażyć swoją łazienkę w bidet, zwróć uwagę na model z serii Modo. Produkt wykonany z białej ceramiki charakteryzuje się uniwersalnym, lecz eleganckim wyglądem. Dzięki krytym przyłączom na powierzchni bidetu jest mniej trudno dostępnych przestrzeni, w których mogą osadzać się zanieczyszczenia. Opływowy kształt dobrze zaprezentuje się w połączeniu z zaokrągloną miską WC oraz umywalką, współtworząc wraz z nimi przyjemną w odbiorze i funkcjonalną aranżację łazienki. Bidet Modo Pure posiada wymiary 54 x 35 x 26 cm i przeznaczony jest do montażu na ścianie - takie rozwiązanie sprawia, że urządzenie nie zajmuje miejsca na posadzce, a całe wnętrze wydaje się bardziej przestronne. Produkt posiada przygotowany otwór, w którym zamontujesz wybraną baterię bidetową. Dzięki gładkiej powierzchni łatwo poradzisz sobie z czyszczeniem bidetu, a decydując się na opcjonalną powłokę Reflex, jeszcze bardziej ułatwisz sobie jego codzienną pielęgnację.

KUPUJ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU >

Możesz być także zainteresowany:

Bidet stojący Connect Space
Bidet stojący Connect Space
BIDETY
Ideal Standard
Bidet stojący Dea
Bidet stojący Dea
BIDETY
Ideal Standard
Bidet wiszący Dea
Bidet wiszący Dea
BIDETY
Ideal Standard

Przeczytaj na blogu

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.