Magazyn Top Trendy 2020 - najlepsze produkty w świetnych cenach   Zobacz

KOŁO STYLE
STYLBWB

Bidet wiszący Style

Bidet wiszący jest urządzeniem, które daje swobodny dostęp do podłogi - po pierwsze, przyczynia się to do zachowania czystości, po drugie - optycznie powiększa przestrzeń w nawet niewielkiej toalecie lub WC. Wygląd bidetu Style sprawi, że nowoczesna aranżacja zastosowana w pomieszczeniu zyska dodatkowy blask i funkcjonalny walor, na co zwrócą uwagę Twoi goście, a codziennie doceniać będą domownicy. Efekt dekoracyjny zwielokrotnisz, jeśli wybierzesz model z powłoką Reflex. Bidet o wymiarach 51 x 35,6 x 33,5 cm posiada otwór na baterię, dlatego armatura na nim zamocowana może nie odbiegać kształtem i barwą od tej, którą doposażysz resztę toaletowych urządzeń ceramicznych. Wpłynie to na jednolity, estetyczny i minimalistyczny wygląd całego pomieszczenia, które zyska tym samym spójny charakter.

KUPUJ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU >

Możesz być także zainteresowany:

Bidet stojący Connect Space
Bidet stojący Connect Space
BIDETY
Ideal Standard
Bidet stojący Strada II
Bidet stojący Strada II
BIDETY
Ideal Standard
Bidet wiszący Strada II
Bidet wiszący Strada II
BIDETY
Ideal Standard

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.