Magazyn Top Trendy 2021 - najlepsze produkty w świetnych cenach   Zobacz

Ideal Standard TONIC II
TONIIBIW

Bidet wiszący Tonic II

Szukasz idealnego bidetu do swojej łazienki? Takiego, który będzie jednocześnie wysoce funkcjonalny, ale i idealnie wpisze się w konwencję nowoczesnego wystroju otoczenia? Zdecyduj się zatem na model Tonic II o wymiarach 560 x 355 mm. Minimalistyczna forma podkreślona jest tutaj przez bardzo prosty kształt, pozbawiony jakichkolwiek załamań czy zdobień w zwężającej się ku dołowi bryle. Produkt przeznaczony jest do montażu ściennego, nie będzie zatem zajmował cennego miejsca na posadzce. Ma też półkę z otworem na baterię, dzięki czemu od razu po zakupie możesz zamontować bidet z armaturą, korzystając ze znajdującego się w komplecie zestawu montażowego. Wszelkie mocowania pozostaną niewidoczne i nie zakłócą perfekcyjnego designu bidetu Tonic II. Sprawdź również inne produkty z tej serii dostępne w naszej ofercie i stwórz spójną aranżację w swojej łazience!

Możesz być także zainteresowany:

Przeczytaj na blogu

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.