Magazyn Top Trendy 2020 - najlepsze produkty w świetnych cenach   Zobacz

KOŁO TRAFFIC
TRAFFICBW

Bidet wiszący Traffic

Bidet Traffic udowadnia, że piękno i elegancja zawarte w kształcie nie potrzebują zbędnych ozdobników. Niewielkie wymiary ceramicznej misy, wynoszące 54 x 35 x 33,5 cm, sprawiają, że bidet znajdzie zastosowanie nie tylko w przestronnych, kompletnie wyposażonych pokojach kąpielowych, ale również w mniej okazałych wielkościowo pomieszczeniach toaletowych. Wygląd ceramicznego, nieskazitelnego wykończenia możesz dodatkowo efektownie uwidocznić, jeśli zastosujesz opcjonalną powłokę Reflex. Wiszący model bidetu pozwoli Ci też zaoszczędzić przestrzeń i uczynić ją dostępną w celu zachowania higienicznej czystości pod urządzeniem. Ceramika wyposażona jest w otwór na baterię, dzięki czemu możesz zastosować tę samą linię armatury, co w pozostałych sprzętach składających się na wyposażenie WC. Toaleta zyska tym samym jednolitą aranżację.

KUPUJ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU >

Możesz być także zainteresowany:

Bidet stojący Connect Space
Bidet stojący Connect Space
BIDETY
Ideal Standard
Bidet stojący Dea
Bidet stojący Dea
BIDETY
Ideal Standard
Bidet wiszący Dea
Bidet wiszący Dea
BIDETY
Ideal Standard

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.