Magazyn Top Trendy zima 2020/2021 - najlepsze produkty w świetnych cenach   Zobacz

Duravit VERO
VEROBW

Bidet wiszący Vero

Bidet wiszący z kolekcji Vero jest sprzętem, dzięki któremu Twoja łazienka zyska na funkcjonalności. Model o wymiarach 54 x 37 cm zachwyca perfekcyjnie dopracowanym kształtem, który został zaprojektowany na planie prostokąta. Produkt powstał z ceramiki utrzymanej w bieli - jest więc elementem wyposażenia, który z łatwością dopasujesz do wnętrza, bez względu na dominującą w nim kolorystykę. Jego powierzchnia jest idealnie gładka, co ułatwia utrzymanie go w czystości - zadanie to będzie jeszcze prostsze, jeśli zdecydujesz się na wybór bidetu pokrytego powłoką WonderGliss. Produkt przeznaczony jest do montażu na ścianie, dzięki czemu nie ogranicza miejsca na posadzce, pozwalając na swobodne jej mycie. Posiada przelew zabezpieczający przed przelaniem się wody, a także półkę, na której zamocujesz wybraną baterię bidetową.

Możesz być także zainteresowany:

Bidet wiszący Val
Bidet wiszący Val
BIDETY
Laufen
Bidet wiszący City
Bidet wiszący City
BIDETY
New Trendy

Przeczytaj na blogu

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.