Magazyn Top Trendy 2020 - najlepsze produkty w świetnych cenach   Zobacz

KOŁO MODO
MODOSMAW

Deska sedesowa antybakteryjna Modo

Przebywając w łazience, na pewno zwracasz uwagę nie tylko na jej właściwości użytkowe, ale również dekoracyjne. Aby Twoja przestrzeń była urządzona w zgodzie z zaplanowaną estetyką, dobierz do niej detale, które zespolą aranżację otoczenia. Deska sedesowa Modo uzupełni miskę WC o wygodny i bezpieczny element - posiada bowiem właściwości antybakteryjne i gwarantuje użytkownikom maksymalną higienę. Wykonana została z Duroplastu, co świadczy natomiast o jej wysokiej trwałości i odporności na uszkodzenia mechaniczne. Deska o wymiarach 356 x 449 mm to również kwintesencja elegancji o nowoczesnym charakterze. Minimalistyczny, prostokątny kształt oraz nieskazitelna biel spójnie zaprezentują się w połączeniu z ceramiką, armaturą czy okładzinami naściennymi. Funkcja wolnego opadu zapobiega uderzeniom deski o brzegi miski WC - w dbałości o Twój komfort i zachowanie elementu w nienagannym stanie.

KUPUJ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU >

Możesz być także zainteresowany:

Przeczytaj na blogu

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.