Vigour WHITE

Deska sedesowa VIGOUR white

Deska sedesowa jest niewielkim, lecz niezwykle istotnym elementem wyposażenia łazienki - to dzięki niej użytkownicy toalety czują się komfortowo oraz higienicznie. Model WHITE spełnia wszystkie współczesne standardy, a dzięki swojej eleganckiej stylistyce jednocześnie staje się dekoracją otoczenia. Kwadratowa deska o lekko zaokrąglonych krawędziach będzie pięknie spajała się z ceramiką sanitarną, tworząc spójną kompozycję - zawdzięcza to swojej białej barwie. Jasne kolory są nie tylko pełne gracji, ale również ułatwiają utrzymanie toalety w czystości i zapewnienie sterylnych warunków w łazienkach. Deska WHITE o wymiarach 434x358 mm posiada stalowe zawiasy gwarantujące doskonałą trwałość i bezawaryjne działanie produktu, a dzięki swojej metalicznej barwie nawiązujące do chromowanych dodatków powszechnie stosowanych we wnętrzach tego typu.

Możesz być także zainteresowany:

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.