Roca DEBBA

Wolnoopadająca deska sedesowa Debba

Łazienka funkcjonalna i piękna w najmniejszych szczegółach - taka może być również Twoja, jeśli dobierzesz do niej odpowiednie dodatki. Aby deska zadowalała użytkowymi i dekoracyjnymi właściwościami, należy skompletować ją z miską WC. Kwadratowy kształt o subtelnie zaokrąglonych liniach pozwala na wkomponowanie deski w niemal każdy wystrój otoczenia. Duroplast gwarantuje długotrwałą żywotność produktu i jego wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne. Zawiasy ze stali nierdzewnej oraz funkcja wolnego opadu są natomiast odpowiedzialne za wygodne użytkowanie deski. Nieskazitelna biel elementu odmieni Twoje wnętrze, pięknie komponując się z jasnym wyposażeniem łazienki lub stanowiąc oryginalny kontrast dla ciemniejszej okładziny ceramicznej. Wykorzystaj deskę Debba do stworzenia łazienki zgodnej z Twoją wizją.

Możesz być także zainteresowany:

Wolnoopadająca deska sedesowa Tesi Thin
Wolnoopadająca deska sedesowa Tesi Thin
DESKI DO MISEK WC
Ideal Standard
Wolnoopadająca deska sedesowa Connect Air
Wolnoopadająca deska sedesowa Connect Air
DESKI DO MISEK WC
Ideal Standard
Wolnoopadająca deska sedesowa Vero Air
Wolnoopadająca deska sedesowa Vero Air
DESKI DO MISEK WC
Duravit

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.