Magazyn Top Trendy 2020 - najlepsze produkty w świetnych cenach   Zobacz

KOŁO STYLE
STYLSMW

Wolnoopadająca deska sedesowa Style

Perfekcyjna łazienka to taka, która łączy ze sobą funkcjonalne rozwiązania i starannie zaaranżowaną przestrzeń. Deska sedesowa determinuje komfort użytkowników podczas codziennych zabiegów higienicznych, ale może wpływać też na wystrój całego otoczenia - w ten sposób przygotowany został model Style. Niezwykle delikatna forma tego elementu pozwala na sprawne skomponowanie jej z dowolną stylistyką - niezależnie od tego, czy w Twojej łazience króluje bezkompromisowa, klasyczna elegancja czy też ascetyczny i nowoczesny minimalizm. Deska wykonana z Duroplastu jest twarda i odporna na uszkodzenia mechaniczne, a ponieważ posiada też funkcję wolnego opadania, nie obija się o powierzchnię miski WC, co z kolei mogłoby spowodować powstawanie odprysków. Z modelem Style Twoja łazienka zyska niebanalny sznyt i wyróżni się na tle całego mieszkania.

KUPUJ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU >

Możesz być także zainteresowany:

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.