Magazyn Top Trendy 2020 - najlepsze produkty w świetnych cenach   Zobacz

Roca MULTICLEAN
MULDSPR

Deska myjąca Multiclean Premium Round

Odkryj nowe oblicze swojej łazienki - spraw, aby stała się miejscem, w którym poczujesz maksymalny komfort każdego dnia i będziesz w stanie odpowiednio zadbać o swoją higienę. Dla najlepszej dbałości o poczucie świeżości domowników zamontuj na misce WC deskę sedesową z funkcją bidetu - model Multiclean Premium Round to idealny wybór do łazienek o stonowanym, klasycznym wystroju. Okrągły kształt nawiązuje do delikatnych linii ceramiki sanitarnej i pomaga w utrzymaniu spójnego charakteru otoczenia. Dzięki temu produktowi możesz zrezygnować z montażu tradycyjnego bidetu - oszczędzisz więc sporo przestrzeni w łazience i będziesz mógł ją zagospodarować zgodnie z własnym pomysłem. Uniwersalna kolorystyka deski umożliwia natomiast dopasowanie jej do dowolnej aranżacji otoczenia - piękna i funkcjonalna łazienka jest w Twoim zasięgu.

KUPUJ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU >

Możesz być także zainteresowany:

Toaleta myjąca Navia
Toaleta myjąca Navia
DESKI I MISKI MYJĄCE
Laufen
Toaleta myjąca Sela
Toaleta myjąca Sela
DESKI I MISKI MYJĄCE
Geberit

Przeczytaj na blogu

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.