Magazyn Top Trendy 2020 - najlepsze produkty w świetnych cenach   Zobacz

Duravit SENSOWASH
SENSOWASHDSS

Deska myjąca Sensowash Slim Durastyle

Nowoczesna łazienka wyróżnia się nie tylko starannie zaprojektowanym wystrojem, ale przede wszystkim najwyższą funkcjonalnością z zastosowaniem innowacyjnych rozwiązań. Jednym z nich z pewnością jest deska myjąca Sensowash Slim Durastyle. Produkt podnosi komfort wykonywania codziennych czynności higienicznych, dzięki licznym wykorzystanym udogodnieniom. Możesz wybierać spośród 3 trybów pracy deski myjącej - mycie tylne, damskie (lady) oraz komfort. Dodatkowo element posiada oświetlenie nocne, samoczyszczące ramię dyszy oraz automatyczne zamykanie. Regulacja temperatury wody, pozycji strumienia i jego intensywności to kolejne zalety modelu Sensowash Slim. O czystość systemu dba natomiast automatyczne przepłukiwanie dyszy w okresach nieużywania. Wszystkie te funkcje całkowicie odmienią codzienne korzystanie z toalety, gwarantując wszystkim użytkownikom maksymalną świeżość.

KUPUJ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU >

Możesz być także zainteresowany:

Toaleta myjąca Navia
Toaleta myjąca Navia
DESKI I MISKI MYJĄCE
Laufen
Toaleta myjąca Sela
Toaleta myjąca Sela
DESKI I MISKI MYJĄCE
Geberit

Przeczytaj na blogu

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.