Magazyn Top Trendy 2020 - najlepsze produkty w świetnych cenach   Zobacz

KOŁO NOVA PRO PREMIUM
NOVAPROMKU

Miska WC bezkołnierzowa kompaktowa Nova Pro Premium

Chcesz szybko i efektownie wyposażyć swoją łazienkę? Sięgaj po proste i sprawdzone rozwiązania, takie jak prezentowana miska WC NOVA PRO PREMIUM. Jest to model kompaktowy, którego montaż jest bardzo prosty - nie wymaga rycia w ścianach i skomplikowanych wykończeń - wystarczy go jedynie podpiąć do instalacji wodno-kanalizacyjnej. Jednocześnie jednak możesz liczyć na efektowny design łazienki, w której zastosujesz ten produkt. Miska WC jest cała biała, a jej forma oparta jest na prostokątach, z których zbudowane są poszczególne elementy ceramiczne. Wyzierający z niej minimalizm jest typowy dla nowoczesnych aranżacji łazienkowych, ale przez swoją ponadczasową formę nic nie stoi na przeszkodzie, by wykorzystać produkt w tradycyjnych wystrojach otoczenia. Warto też wspomnieć o braku kołnierza spłukującego - dzięki temu w misce WC gromadzi się mniej zanieczyszczeń, a toaleta jest bardziej higieniczna.

KUPUJ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU >

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.