Magazyn Top Trendy zima 2020/2021 - najlepsze produkty w świetnych cenach   Zobacz

Duravit VERO AIR
VERAMWR

Miska WC bezkołnierzowa wisząca Vero Air

Perfekcyjna łazienka to wnętrze łączące ze sobą maksimum funkcjonalności i elegancką, nowoczesną formę. Aby to osiągnąć, należy postawić na elementy wyposażenia o takich właśnie cechach. Miska WC Vero Air utrzymana jest w białym odcieniu i posiada prostokątny kształt, przez co można łatwo dopasować ją do wystroju, w którym geometria odgrywa kluczową rolę. Miska o wymiarach 37 x 57 cm przystosowana jest do montażu na ścianie - dzięki temu zajmuje maksymalnie mało miejsca i pozwala na łatwe sprzątanie posadzki. Utrzymanie samej miski w czystości również nie sprawi Ci trudności. Brak kołnierza ogranicza ryzyko gromadzenia się zabrudzeń, a jeśli wybierzesz dodatkowo wersję z powłoką WonderGliss, zyskasz pewność, że osad i zanieczyszczenia nie pozostaną na ściankach produktu. Zobacz, jak miska wisząca Vero Air sprawdzi się w Twojej łazience!

KUPUJ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU >

Przeczytaj na blogu

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.