Magazyn Top Trendy 2020 - najlepsze produkty w świetnych cenach   Zobacz

VIGOUR WHITE
WHITECMWLR

Miska WC bezkołnierzowa wisząca VIGOUR white

Wiszącą misę lejową VIGOUR white wyróżnia przede wszystkim podtynkowy sposób montażu i zawartość materiałów montażowych w zestawie. Ta nowoczesna metoda mocowania ceramiki łazienkowej sprawia, że wszystkie nieestetyczne elementy są ukryte przed wzrokiem użytkownika - na zewnątrz pozostaje tylko klasyczna bryła toalety. Produkt jest także wyjątkowo komfortowy w codziennym użytkowaniu i sprzątaniu, ponieważ cechuje go bezrantowe wykonanie z ceramiki. Oznacza to, że w jego wnętrzu nie ma trudno dostępnych zakamarków i wnęk, w których mogłyby się gromadzić bakterie i inne zanieczyszczenia - doprowadzenie toalety do higienicznej czystości nie powinno więc zajmować Ci zbyt wiele czasu. Utrzymany w odcieniu alpejska biel element o wymiarach 350 x 355 mm z łatwością wpasuje się w nowocześnie urządzone wnętrze łazienkowe, dodając mu nieco elegancji i podkreślając jego funkcjonalny charakter.

KUPUJ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU >

Przeczytaj na blogu

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.