Magazyn Top Trendy 2020 - najlepsze produkty w świetnych cenach   Zobacz

Laufen PALOMBA
PALOMBAMW

Miska WC wisząca Palomba

Nie można chyba wyobrazić sobie nowoczesnej przestrzeni łazienkowej bez maksymalnie ukierunkowanego na funkcjonalność wyposażenia. Czy praktyczne nacechowanie produktu musi jednak koniecznie stać na przeszkodzie pięknemu wyglądowi? Wisząca miska lejowa Palomba udowadnia, że wcale nie - element łączy w sobie bowiem estetykę i nowoczesną technologię bezrantową. Wykorzystanie tego rozwiązania sprawia, że czyszczenie łazienki jeszcze bardziej zyskuje na prostocie - nie zmarnujesz na to więc zbyt dużo czasu, a zyskasz perfekcyjną czystość, która Cię zachwyci. Produkt o wymiarach 540 x 360 x 430 mm świetnie odnajdzie się nawet w niewielkiej łazience, pozwalając Ci funkcjonalnie rozplanować jej przestrzeń. Z wiszącą miską lejową Palomba Twoje otoczenie zyska zupełnie inny wyraz - wszystko zależy od Twojej wyobraźni.

KUPUJ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU >

Przeczytaj na blogu

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.