Magazyn Top Trendy 2021 - najlepsze produkty w świetnych cenach   Zobacz

Ideal Standard TONIC II
TONIIMWADW

Miska WC wisząca Tonic II Aquablade

Chcesz urządzić swoją łazienkę w zgodzie z panującymi trendami, zachowując przy tym najwyższą funkcjonalność tego pomieszczenia? W takim razie zdecyduj się na wyposażenie z serii Tonic II Aquablade. Znajdziesz w niej m.in. prezentowaną wiszącą miskę WC o wymiarach 365 x 535 mm. Symetryczna, zaokrąglona, lecz utrzymana w kształcie prostokąta forma przekonuje swoją niebanalnością, a jednocześnie uniwersalnością - produkt zaprezentuje się równie efektownie w nowoczesnej łazience pełnej odważnych wykończeń, jak i w bardziej subtelnych klasycznych aranżacjach. Co więcej, miska Tonic II Aquablade jest dostępna w zestawie z idealnie dopasowaną wolnoopadającą deską sedesową i kompletem elementów montażowych, które po zainstalowaniu produktu pozostaną niewidoczne. Opcjonalnie możesz wybrać też miskę z powłoką ułatwiającą czyszczenie.

Przeczytaj na blogu

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.