Magazyn Top Trendy zima 2020/2021 - najlepsze produkty w świetnych cenach   Zobacz

Duravit VERO
VEROMWL

Miska WC wisząca Vero

Czy ostra, geometryczna forma może być jednocześnie subtelna i elegancka? Wisząca miska lejowa Vero stanowi doskonały przykład tego, że jest to możliwe. Jej prostokątna bryła na pierwszy rzut oka wygląda dość ciężko i masywnie, delikatnie zaokrąglone brzegi nadają całości nieco subtelniejszy wyraz. Element świetnie się sprawdzi nawet w łazience o małym metrażu - mierzy on jedynie 370 x 545 mm. Zastosowaną do jego wykonania ceramikę możesz uzupełnić o opcjonalną powłokę Duravit WonderGliss, która sprawi, że jej czyszczenie stanie się o wiele łatwiejsze. Nie będziesz więc tracić zbyt dużo czasu na sprzątanie łazienki. Wykonany w bezkołnierzowej technologii produkt stanowi ucieleśnienie higieny w najlepszym wydaniu - brak wewnętrznego rantu zapobiega gromadzeniu się bakterii wewnątrz muszli. Zastosuj wiszącą miskę lejową Vero i ciesz się idealną czystością każdego dnia.

Możesz być także zainteresowany:

Przeczytaj na blogu

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.