KUPUJ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU!   DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >

Duravit VERO
VEROMWL

Miska WC wisząca Vero

Czy ostra, geometryczna forma może być jednocześnie subtelna i elegancka? Wisząca miska lejowa Vero stanowi doskonały przykład tego, że jest to możliwe. Jej prostokątna bryła na pierwszy rzut oka wygląda dość ciężko i masywnie, delikatnie zaokrąglone brzegi nadają całości nieco subtelniejszy wyraz. Element świetnie się sprawdzi nawet w łazience o małym metrażu - mierzy on jedynie 370 x 545 mm. Zastosowaną do jego wykonania ceramikę możesz uzupełnić o opcjonalną powłokę Duravit WonderGliss, która sprawi, że jej czyszczenie stanie się o wiele łatwiejsze. Nie będziesz więc tracić zbyt dużo czasu na sprzątanie łazienki. Wykonany w bezkołnierzowej technologii produkt stanowi ucieleśnienie higieny w najlepszym wydaniu - brak wewnętrznego rantu zapobiega gromadzeniu się bakterii wewnątrz muszli. Zastosuj wiszącą miskę lejową Vero i ciesz się idealną czystością każdego dnia.

KUPUJ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU >

Możesz być także zainteresowany:

Miska WC wisząca Connect
Miska WC wisząca Connect
MISKI WC
Ideal Standard
Miska WC kompaktowa Connect Space
Miska WC kompaktowa Connect Space
MISKI WC
Ideal Standard
Miska WC wisząca Connect Space
Miska WC wisząca Connect Space
MISKI WC
Ideal Standard

Przeczytaj na blogu

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.