Magazyn Top Trendy 2021 - najlepsze produkty w świetnych cenach   Zobacz

Duravit VERO
VEROPIDTP

Pisuar Vero do pokrywy dopływ z tyłu

W toalecie i w łazience - pisuar Vero znajdzie zastosowanie tam, gdzie chcesz wprowadzić maksymalne udogodnienia. Model o wymiarach 29,5 x 32 cm wyposażony został w odpowiednie mocowanie, abyś od razu po zakupie mógł przystąpić do jego montażu. Produkt należy zawiesić na ścianie - dzięki temu nie zajmiesz cennego miejsca na podłodze i będziesz mógł łatwo czyścić posadzkę. Pisuar Vero posiada funkcję zasysania oraz osłonięty dopływ - wykonany z białej ceramiki prezentuje się nowocześnie i modnie, a jego gładka powierzchnia sprzyja jego łatwej pielęgnacji. A jeśli zależy Ci na jeszcze wyższej higienie, zdecyduj się na opcjonalną powłokę WonderGliss, dzięki której na pisuarze nie będzie osadzał się kamień ani inne nieczystości. Dodatkową zaletą tego modelu jest możliwość dopasowanie do niego porywy, która zwiększy poczucie higieny, a jednocześnie pozytywnie wpłynie na estetykę wnętrza.

Możesz być także zainteresowany:

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.