Magazyn Top Trendy 2020 - najlepsze produkty w świetnych cenach   Zobacz

VIGOUR WHITE
WHITECPIT

Pisuar VIGOUR white do pokrywy dopływ z tyłu

Jeśli planujesz zamontować w łazience pisuar, ale zależy Ci na jak najlepszym zachowaniu higieny otoczenia, zdecyduj się na model WHITE. Posiada on możliwość dopasowania pokrywy, która po użyciu produktu pozwala na zasłonięcie odpływu i ogranicza rozprzestrzenianie się bakterii po pomieszczeniu. To idealne rozwiązanie nie tylko do mieszkań, ale również toalet w lokalach użyteczności publicznej. Pisuar WHITE posiada dopływ z tyłu oraz ukryte mocowania, co gwarantuje jego wyjątkowo estetyczny wygląd. Dodatkowo nieskazitelna biel ceramiki umożliwia harmonijne łączenie jej z wannami, umywalkami czy miskami WC w łazienkach - razem stworzą spójną całość i zadecydują o eleganckim wykończeniu pomieszczenia. Podwieszany pisuar daje też możliwość wygodnego czyszczenia podłogi pod nim - z powodzeniem zachowasz więc sterylne warunki w swojej toalecie.

KUPUJ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU >

Możesz być także zainteresowany:

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.