Magazyn Top Trendy zima 2020/2021 - najlepsze produkty w świetnych cenach   Zobacz

Duravit VERO
VEROPIDTPP

Pokrywa do pisuaru Vero

Pisuar obecny w toalecie to wyraz dbałości o najwyższy komfort jej użytkowników. Wybierając urządzenie odpowiedniego typu, możesz również dobrać dopasowaną do niego pokrywę. Pokrywa pisuarowa Vero sprawi, że każdy użytkownik łazienki bądź toalety będzie mógł cieszyć się nie tylko funkcjonalnością wnętrza, ale i jego estetyką. Produkt montowany jest za pomocą stalowych zawiasów, a jego opuszczenie sprawi, że nieużywany pisuar nie będzie zaburzał wystroju wnętrza. Element zapewni tym samym poczucie wyższej higieny i komfortu. Pokrywa pisuarowa utrzymana jest w modnym, geometrycznym kształcie, który doskonale odzwierciedla nowoczesne trendy, Jej biały kolor z łatwością komponuje się z elementami ceramiki sanitarnej - nie tylko z samym pisuarem, ale i WC, bidetem czy umywalką - pozwalając na urządzenie łazienki z dbałością o najmniejszy detal.

Możesz być także zainteresowany:

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.