Magazyn Top Trendy 2020 - najlepsze produkty w świetnych cenach   Zobacz

Roca DAMA-N
DAMANCPP

Półpostument Dama-N Compacto do umywalek 40-60 cm

Szukasz rozwiązania, dzięki któremu Twoja przestrzeń łazienkowa zdobędzie jeszcze wyższy poziom funkcjonalności i estetyki? Wykonanie z ceramiki sanitarnej idealnie wpisuje się w standardy wyznaczane przez nowoczesne łazienki - materiał ten jest wyjątkowo prosty do utrzymania w czystości. Produkt zadba o to, aby rury i inne elementy montażowe umywalki nie wpływały negatywnie na Twoje odczucia podczas kontemplowania wystroju salonu kąpielowego. Element perfekcyjnie dopełni nawet najmniejszą umywalkę, ponieważ cechuje się niewielkimi wymiarami równymi 180 x 250 x 300 mm. Subtelnie zaokrąglona bryła produktu będzie idealnie korespondować z umywalką i wanną o podobnym, łagodnym kształcie. Pozwoli Ci to rozkoszować się perfekcyjnie piękną łazienką, której codzienne użytkowane będzie czystą przyjemnością.

KUPUJ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU >

Możesz być także zainteresowany:

Półpostument Strada II do umywalek 50-120 cm
Półpostument Strada II do umywalek 50-120 cm
PÓŁPOSTUMENTY
Ideal Standard
Postument Waverley
Postument Waverley
PÓŁPOSTUMENTY
Ideal Standard
Postument Tesi do umywalek 50-60 cm
Postument Tesi do umywalek 50-60 cm
PÓŁPOSTUMENTY
Ideal Standard

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.